Технік-радіольщик Мокроголовенко (hector_von_kyiv) wrote,
Технік-радіольщик Мокроголовенко
hector_von_kyiv

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

starry ptitsa!

Дякую всім, хто взяв участь у вікторині :)

І вітаю переважну більшість учасників із перемогою: використаний в мультфільмі образ це, звісно ж, Алекс де Лардж - головний герой/антигерой фільму Стенлі Кубріка за романом Ентоні Берджесса „A Clockwork Orange(„Механічний апельсин” або, як дотепно написав kineskop, „Годинникова помаранча”).

Образ, як правильно зауважила, marmuletka, прочитується дуже легко, завдяки яскравим індивідуальним деталям: капелюх, накладні вії на одному оці, характерний погляд спідлоба, легенька зловсіна усішка...і навіть молокоВ самій серії сцена має такий вигляд (на жаль, відео знайти не вдалося: певний час воно було на ютюбі, потім його витерли, на вимогу Fox, я так розумію):
Гомер з Мардж купають Меґґі. Діалог:

Marge: Ever wonder what she thinks about?
Homer: Just sugarplums and buttercups.

Після чого під звуки синтезаторних акордів, дуже схожих на музику до фільму авторства Венді Карлос, немовля перевтілюється в Алекса :)

Отже, висновок: алюзія вгадується легко, за умови, якщо глядач знайомий з фільмом, або зустрічав цей візуальний образ в інших медіях.

До речі (як зауважив angizij), ця алюзія використовується в серіалі не вперше: в одній зі старих геловінських серій (аж 1992 року) Барт уже фігурував у маскарадному костюмі Алекса:Ще раз усім дякую. До нових зустрічей! :)
Tags: terebi
Subscribe

 • milk+, baby

  Опитування-вікторина: В образі персонажа якого фільму зображена Меґґі? Файл виявився якийсь глючний, не в усіх відкривається, тому ось іще…

 • дзвіночкове дерево

  Прислали мені боянистий анекдот про японського школяра Сузукі (російську версію). Хто не знає, ось: Начало учебного года в американской школе.…

 • прістрєлі міня, єслі я нє прав

  Відгук на "Хронос" Тараса Антиповича. Попереджаю, відгук емоційний, нестриманий і, оскільки я не є фаховим літературознавцем, ймовірно, в чомусь…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment